PODSTAWOWE WARSZTATY Z TECHNIKI UWALNIANIA EMOCJI WEDŁUG DAVIDA R. HAWKINSA

To czego doświadczamy zawsze możemy zmienić poprzez podjęcie decyzji…

Jeżeli chcesz uzdrowić najważniejszą relację w życiu, relacje z samym sobą, te Warsztaty są dla Ciebie...

Zapraszam na stacjonarne, praktyczne PODSTAWOWE WARSZTATY Z TECHNIKI UWALNIANIA EMOCJI WEDŁUG DAVIDA R. HAWKINSA, gdzie nauczę Cię uwalniania niechcianych, nie wspierających Cię emocji takich jak wstyd, poczucie winy, żal, lęk, złość.
Odkryjesz moc w sobie do życia, stawiania czoła wyzwaniom, odzyskasz poczucie sensu bycia, nauczysz się akceptować rzeczywistość przestaniesz walczyć ze sobą i światem.


Warsztaty odbędą się 04.06.2022 roku (sobota) o godz. 11.00 w Trójmieście

Koszt 300 zł brutto.
Czas trwania 4 godziny
Po zapisaniu się na stronie, prześlemy maila z numerem konta i dokładną informacją na temat miejsca spotkania.

Na warsztatach  opowiem Ci o technice uwalniania i jak zastosować ją w praktyce.
UWALNIANIE TO INACZEJ ZAPRZESTANIE TŁUMIENIA EMOCJI, KTÓRE MAMY W SOBIE.JEST TO ZAPRZESTANIE STAWIANIA OPORU TEMU CO JEST – CZYLI TEMU CO DOŚWIADCZAMY I  CZUJEMY W DANEJ SYTUACJI. Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia albo jak zrzucenie ciężaru. Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

David R. Hawkins dr nauk medycznych, znany psychiatra, klinicysta, nauczyciel duchowy i wykładowca. Swoimi badaniami pokazał nam, że świadomość można ująć liczbowo. Stworzył sposób kalibracji relatywnej prawdy, dzięki której stanowiska intelektualne, wypowiedzi czy ideologie można sklasyfikować na skali od 1 do 1000. Tak powstała „Mapa poziomów świadomości” Na owej mapie znajdziemy punkt krytyczny na poziomie 200 (Odwaga), jest to punkt równowagi między pozytywnym a  negatywnym oddziaływaniem. Wszystkie postawy, myśli, uczucia i związki znajdujące się poniżej tego poziomu sprawiają, że osoba ulega osłabieniu, natomiast wykalibrowane wyżej ją wzmacniają. Pokażę Ci sens wzrastania, pięcia się w górę mapy poziomów świadomości.

Dziękuję Adamowi Krasowskiemu za wszystko czego mnie nauczył i rekomendacje:

Plan warsztatów:
1. Czym jest Uwalnianie.
2. Omówienie mapy poziomów świadomości.
3. Czym jest ego?
4. Dlaczego to, kim jesteśmy jest kluczowe (schemat Być -> Robić -> Mieć)
5. Wybaczanie sobie i innym.
6. Uwalnianie poczucia winy, wstydu, żalu, lęku.
7. Kasowanie fałszywych przekonań na temat  siebie i bliskich.