JAK WYGLĄDA PRACA I CZYM JEST UWALNIANIE

NAJPIERW AKCEPTACJA POTEM TRANSFORMACJA!

Na początku powiem, że nie oferuję terapii ani leczenia! a jedynie WSPARCIE NIEZBĘDNE DO PORADZENIA SOBIE Z NATŁOKIEM MYŚLI I EMOCJI, KTÓRE TOWARZYSZĄ NAM W DANEJ SYTUACJI.  Opieram się tylko na  własnych doświadczeniach oraz osób z którymi współpracowałam i nadal współpracuję do tej pory (zobacz OPINIE). Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są subiektywnym doświadczeniem. Opisuję tylko to, co zastosowaliśmy w praktyce, żeby sobie pomóc.

UWALNIANIE TO INACZEJ ZAPRZESTANIE TŁUMIENIA EMOCJI, KTÓRE MAMY W SOBIE.JEST TO ZAPRZESTANIE STAWIANIA OPORU TEMU CO JEST – CZYLI  TEMU CO DOŚWIADCZAMY I CZUJEMY W DANEJ SYTUACJI. Uwolnienie z jednoczesnym odpuszczeniem jest jak nagłe pozbycie się wewnętrznego napięcia albo jak zrzucenie ciężaru. Towarzyszy mu natychmiastowa ulga i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

Aby uwolnić emocje:

-W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI TRZEBA SOBIE UŚWIADOMIĆ, ŻE MAMY PRZED SOBĄ WYZWANIE, Z KTÓRYM DO TEJ PORY NIE POTRAFILIŚMY SOBIE PORADZIĆ;

- KOLEJNYM KROKIEM JEST WZIĘCIE 100 % ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO, CO DOŚWIADCZAMY (bez poczucia winy-PROCES DO WYĆWICZENIA). OKAZUJE SIĘ, ŻE ŚWIADOMIE  BĄDŹ NIE, SYTUACJĘ  (problem) STWORZYLIŚMY SOBIE SAMI. Uczymy się akceptacji naszej sytuacji oraz akceptacji siebie, zamiast walczyć i stawiać opór.

- PROCES JEST BARDZO PROSTY JEDNAK WYMAGA OD NAS RADYKALNEJ PRAWDY WOBEC SIEBIE ( jak mówi Adam Krasowski- prawda nas wyzwoli chociaż na początku trochę boli); 

- NA PEWIEN OKRES CZASU NALEŻY PORZUCIĆ WSZYSTKIE NAWYKI, INFORMACJE I SCHEMATY, KTÓRE SŁUŻYŁY NAM DO TEJ PORY 

- NALEŻY TEŻ ZNALEŹĆ CODZIENNIE CZAS NA ZASTOSOWANIE w praktyce KILKU PROSTYCH ĆWICZEŃ :)

JEŚLI JESTEŚ GOTOWA/Y NA TAKIE WYZWANIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY :)

DZIELĄC SIĘ TYKO SWOIM DOŚWIADCZENIEM ZROBIĘ CO W MOJEJ MOCY,  ABY ZAINSPIROWAĆ CIEBIE DO DZIAŁANIA .

ZAMIAST WALCZYĆ, CIERPIEĆ, KARAĆ SIĘ I W NIESKOŃCZONOŚĆ ZMAGAĆ  Z PROBLEMEM, JEŚLI PODEJMIESZ DECYZJĘ POKAŻĘ CI JAK MOŻNA ROZWIĄZAĆ TĘ SYTUACJĘ DZIĘKI AKCEPTACJI I WYBACZANIU.

KLUCZEM DO UZDROWIENIA CIAŁA I UMYSŁU JEST UZDROWIENIE NAJWAŻNIEJSZEJ RELACJI CZYLI RELACJI SAMEJ Z SOBĄ :)

- CZYM JEST DLA CIEBIE AKCEPTACJA ? JAK ROZUMIESZ TO SŁOWO ?

- CZYM JEST DLA CIEBIE WYBACZANIE? CO DLA CIEBIE OZNACZA WYBACZENIE KOMUŚ CZEGOŚ ?

- CZYM JEST DLA CIEBIE WOLNOŚĆ?

- NA ILE JESTEŚ GOTOWA/Y NAUCZYĆ SIĘ AKCEPTACJI I MIŁOŚCI WOBEC SIEBIE? LUB CZY JESTEŚ GOTOWA/Y POKOCHAĆ I ZAAKCEPTOWAĆ SIEBIE ? (CZY CHCESZ SIĘ TEGO NAUCZYĆ )